top of page

UVB VALGUSLAMPIDE KEHAHOOLDS

Sanss (olenemata ajast) 3,2€

DERMALIGHT 800 Kitsaspektriline (310-314 nm) UVB-paneel horisontaal-, vertikaal- ja istuvas asendis kasutamiseks. Ratastel statiiv kergendab seadme liigutamist ja paigaldamist sobivasse kohta. Lambid kustuvad automaatselt fikseeritud ekspositsiooniaja lõppedes. 

EELISED Märgatavad tulemused pärast esimesi protseduure: sügeluse kadumine, sügavam uni, parem meeleolu. Kasutamiseks nii kliinikus kui ka kodus iseseisvalt. Tõhus, mugav, ohutu, lihtne. Sobib raviks lastele, rinnaga toitvatele emadele ning rasedatele. Seade ei ole mõeldud kasutamiseks kosmeetilistel eesmärkidel, nt päevitamiseks.

Näidustus: psoriaas. Psoriaasi kontrolli alla saamiseks on vajalik enamasti 15...25 protseduuri, raskematel juhtumitel rohkemgi. UVB-311 lainepikkus peatab efektiivselt keratinotsüütrakkude kiirenenud paljunemise ning need naharakud hakkavad käituma nagu normaalsedki naharakud, st nende eluiga on taas 21-28 päeva. Ravi ajal on soovitav vältida solaariumis päevitamist ning väljas intensiivse ultraviolettkiirguse käes viibimist suveperioodil või lõunamaa reisidel.

bottom of page